Teknoloji

Yu-Gi-Oh Tahsil Edilebilir Kart Oyunu için yeni destek paketi artık mevcut!

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün prestijli Yu-Gi-Oh! COLLECTION CARD GAME (TCG) için yeni bir güçlendirici paket olan Maze of Memories’in artık Avrupa ve Okyanusya’da mevcut olduğunu duyurdu.
 
Anılar Labirenti, Yu-Gi-Oh! Tarihine bir övgü olarak kartlarla dolu. Black Luster Soldier – Efsanevi Kılıç Ustası ile Yugi’nin ilk Ritüel Canavarının gelişini yeniden yaşayın, Duel Academy Field Spell ile okul sıralarına geri dönün veya Accel Synchro Stardust Dragon ile sahayı toz haline getirin.
 
Ayrıca her efsanevi labirenti koruyan ünlü bir muhafız var – Maze of Memories’in savunucusu, Paradox Brothers’ın ikonik Gate Guardian’ını oyun alanına getiren yeni Dünya Prömiyeri kartlarıdır. Thunder’dan Kazejin, Suijin ve Sanga’nın yepyeni Füzyon Canavarlarını Özel Çağırmasını istiyorsunuz. buna göre birleştirin.
 
 
 

Maze of Memories’i daha da iyi hale getirmek için pakete günümüzün bilinen turnuva kartları ve geçmiş dönemlerin unutulmaz turnuva kartları dahildir. Etraftaki en güçlü Senkronize Canavarlardan biri olan Baronne De Fleur sayesinde rekabet şimdi daha da kızışacak.

Labirent Anılar seti 42 Nadir, 15 Süper Nadir ve 10 Ultra Nadir olmak üzere 67 karttan oluşur. Setteki 15 kartın Koleksiyoncunun Nadir versiyonları da mevcuttur.
 
Her takviye paketi, paket başına 1 Foil kartı ve 6 Ender kartı olmak üzere 7 kart içerir. Daha fazla bilgi için: https://www.yugioh-card.com/eu/product/maze-of-memories/
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu